Excel i energia odnawialna już przed świętami

17 listopada 2014

Informujemy, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczniemy kolejne 2 cykle specjalistycznych szkoleń w Inter-Klubach w 4 miejscowościach a będą to szkolenia o tematyce:

 

 

 1. "Microsoft Excel 2010- poziom podstawowy" w miejscowościach:

       a) Hermanowa- w dniach 8, 11,12,16 grudnia 2014 r.

       b) Błażowa- 9,10,15,17 grudnia 2014 r. 

 

 

 

 2.  „Energia odnawialna- doświadczenia z czystą energią” w miejscowościach:

       a) Dylągówka- w dniach: 8,10,12,16 grudnia 2014 r.

       b) Kąkolówka- w dniach: 9,11,15,17 grudnia 2014 r.

               

        Microsoft Excel to program powszechnie używany na komputerach na całym świecie, jednak zawiera w sobie ogrom ukrytych możliwości, które prowadzący postarają się przed Państwem odkryć. Energia odnawialna to także temat na czasie. W przystępny sposób uczestnicy szkolenia poznają podstawy konstrukcji układów pozwalających na uzyskiwanie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej czy mechanicznej. Zajęcia mają charakter praktycznych warsztatów a uczestnicy dowiedzą się jak energia jest gromadzona i przetwarzana na energię elektryczną, jak przekazać tak pozyskaną energię do zasilenia urządzeń elektrycznych. Zajęcia polegają również na pracy z komputerem, służącym do zaprogramowania układu jak i dokonania analizy danych w formie tabel i wykresów obrazujących parametry energetyczne.

        Serdecznie zapraszamy, a jednocześnie przypominamy, że szkolenia te wraz z cateringiem serwowanym w trakcie ich trwania, są całkowicie za darmo! Tak samo jak materiały dydaktyczne, które każdy z uczestników otrzyma na pierwszych zajęciach.

        Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniach zapraszamy do zapisywanie się pod nr tel- 17 2305 577, mailowo na adres: m.pepek@dolinastrugu.pl bądź u opiekuna Inter-Klubu w Państwa miejscowości. W szkoleniu mogą wziąć udział wszystkie osoby zamieszkałe teren Doliny Strugu tj. 4 gmin- Błażowa, Hyżne, Chmielnik i Tyczyn.

Tutaj znajdą Państwo szczegółowy harmonogram dla wszystkich miejscowości:

Harmonogram szkoleń Excel, energia odnawialna

Szkolenia komputerowe w Inter-Klubach realizowane są w ramach Projektu pn. Wieloaspektowy Program Rozwoju „Sami Sobie” w mikroregionie „Dolina Strugu”, realizowanego przez Regionalne Towarzystwo Rolno – Przemysłowe “Dolina Strugu” współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!