Inter-Kluby w Dolinie Strugu- co dalej?

21 marca 2017
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z Inter-Klubów.

Po zakończeniu rzeczowej realizacji Wieloaspektowego Programu Rozwoju "Sami Sobie" w mikroregionie Dolina Strugu, oraz przeprowadzeniu 20 specjalistycznych szkoleń komputerowych Inter-Kluby nadal będą funkcjonować i będzie można korzystać ze sprzętu znajdującego się na ich wyposażeniu. Inter-Kluby nadal będą służyć lokalnej społeczności do prowadzenia spotkań lokalnej społeczności, wspomagania e-learningu, organizacji specjalistycznych kursów obsługi komputera, centrum dokumentującego życie społeczne i gospodarcze mikroregionu, centrum kulturalnego a także tradycyjnej kawiarenki internetowej oraz udostępnienie infrastruktury Inkubatora dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, freelanserów (tzw. coworking).

 

Zmieniły się w niektórych przypadkach lokalizacje Inter-klubów oraz godziny ich otwarcia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie głównej w zakładce Mapa, gdzie zostały zaznaczone miejsca, w których aktualnie znajdują się Inter-kluby. 

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!