Tyczyn

Zakończenie szkoleń

20 lutego 2015
Zakończenie kolejnych szkoleń w Inter-Klubach

Z przyjemnością informujemy, iż 19 lutego zakończyły się ostatnie 2 cykle specjalistycznych szkoleń w Inter-Klubach. Szkolenia o tematyce: „Microsoft Excel 2010- poziom podstawowy” oraz „Energia odnawialna- doświadczenia z czystą energią” trwały od 8 grudnia 2014 roku. W każdym z 10 Inter-Klubów rozmieszczonych na terenie Doliny Strugu wzięło udział 7 osób. Uczestnicy zgodnie przyznają, że szkolenia te przynoszą widoczne efekty dla ich rozwoju osobistego, umiejętności zawodowych a w przypadku szkoleń z energii odnawialnej mogą łączyć zdobywanie wiedzy z dobrą zabawą.

Każdy z uczestników w ramach szkolenia trwającego 4 dni (w każdym dniu 4 h), miał zapewniony catering oraz otrzymywał materiały szkoleniowe.

W perspektywie przyszłości zaczynają się rodzić pomysły na nowe szkolenia a Państwa zapraszamy do składania propozycji, jakie jeszcze szkolenia powinny zostać zorganizowane w Inter-Klubach. Zapraszamy równocześnie do korzystania z oferty Inter-Klubów w czasie poza organizowanymi szkoleniami.

 

Funkcjonowanie Inter-Klubów oraz szkolenia w nich organizowane współfinansowane są przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimiUnii Europejskiej.

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!