Wystawa dzieł lokalnych twórców w Chmielniku

20 października 2016
Od dnia 24 października do 4 listopada br. w budynku Szkoły Liderów w Chmielniku, będzie miała miejsce wystawa prezentująca prace wykonane przez lokalnych rękodzielników, malarzy i ludowych rzeźbiarzy.

Można będzie zobaczyć wyjątkową galerię rzeźb wykonanych przez lokalnych rzeźbiarzy ludowych, obrazy malowane przez lokalnych artystów, obrazy na szkle, obrazy malowane na płótnie farbami olejnymi, akrylowymi, obrazy malowane pastelami, ręcznie wykonywaną biżuterię, haftowane serwety, obrazy wykonywane techniką haftu krzyżykowego, kwiaty z bibuły, tradycyjne podkarpackie szyszki weselne w postaci lakierowanych  figurek z ciasta, kosze z papierowej wikliny oraz ozdobne flakony, dzbanki i ozdoby świąteczne ozdobione techniką decoupage. Wśród wystawców będzie można podziwiać prace Pani Danuty Staszczak, Pani Danuty Gliwy i Pana Marka Twardego, Pani Agnieszki Mazurak, Pani Jadwigi Flaga i Pana Michała Pleśniaka, Pani Eweliny Nawojskiej i Pani Magdaleny Wilk.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania wystawy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 - zapraszamy także do przeglądnięcia fotogalerii prezentującej wystawiane prace - kliknij tutaj

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!