Podsumowanie zajęć stacjonarnych i pozalekcyjnych, organizowanych w ramach Szkoły Liderów

14 lutego 2017
Zajęcia te odbywały się w ramach Wieloaspektowego Programu Rozwoju "Sami Sobie" w mikroregionie "Dolina Strugu"

     

      

 

Zajęcia pozalekcyjne

 

W miesiącu lipcu 2016 roku zakończyły się zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i młodzieży w ramach Szkoły Liderów w związku z realizacją Wieloaspektowego Programu Rozwoju „Sami Sobie” w mikroregionie „Dolina Strugu”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.W zajęciach uczestniczyło łącznie 60 grup dzieci i młodzieży z terenu Doliny Strugu.
Uczestnicy brali udział w zajęciach z psychologii twórczości, zajęciach plastycznych, teatralnych, muzycznych oraz zajęciach uczących współpracy w różnych zespołach. Organizowane były warsztaty tematyczne, spotkania integracyjne oraz spotkania w ramach kół zainteresowań jak również zapraszano znane osoby, w tym liderów lokalnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia związane z lokalnymi i historycznymi tradycjami.

Galeria zdjęć z zajęć pozalekcyjnych.

 

 

Zajęcia stacjonarne

W miesiącu czerwcu 2016 r zakończył się cykl szkoleń w ramach I, II, III oraz IV Modułu w ramach Szkoły Liderów w związku z realizacją Wieloaspektowego Programu Rozwoju „Sami Sobie” w mikroregionie „Dolina Strugu”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
W ramach projektu „Szkoły Liderów” uczniowie zostali objęci specjalnie dobranymi formami kształcenia, które wykraczają poza istniejący program nauczania mając na celu rozwijanie umiejętności pracy w zespole, osiągania kompromisu, negocjowania, perswazji, organizacji współdziałania wielu osób itp. Szkolenia obejmowały zarówno zagadnienia związane z ekonomią, prawem jak i z zakresu wspólnoty lokalnej czy kultury i komunikacji społecznej.
Celem tych szkoleń było przygotowanie przyszłych liderów, którzy będą podejmować działania aktywizujące lokalną społeczność oraz zmierzać do rozwoju społeczno-gospodarczego Doliny Strugu. W zajęciach uczestniczyło łącznie 400 osób.

Galeria zdjęć z zajęć stacjonarnych.

Zapytanie ofertowe nr 112

09.10.2018 14:28
Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe dotyczące wykonania projektu oraz wykonania inwestycji pod nazwą: Budowa ogrodniczych tuneli foliowych.

Szkolenia na instalatora systemów OZE

28.05.2018 12:13
Sieć Parków Energii Słonecznej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Błażowej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia na instalatora systemów OZE, w ramach projektu „Specjalista nowych technologii - instalator systemów OZE”.

Wesołych Świąt!

23.12.2017 09:31

Mikołajki 2017 i Błażowski Jarmark Bożonarodzeniowy

10.12.2017 08:00
Już 17 grudnia br. na Hali Sportowej w Błażowej odbędą Mikołajki 2017, połączone z Błażowskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym!

EKOGALA 2017

23.11.2017 12:08
Już 8 i 9 grudnia w G2A Arena CWK WP w Jasionce odbędą się XI Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.