Podsumowanie szkoleń dla osób dorosłych, przeprowadzonych w ramach Szkoły Liderów

14 lutego 2017
W miesiącu kwietniu 2016 r zakończył się II cykl szkoleń dla osób dorosłych z terenu Doliny Strugu w ramach „Szkoły Liderów.

 

 

 

 

Łącznie w szkoleniu wzięło udział 600 osób. Jeden cykl szkoleń składał się z 380 godzin lekcyjnych. Uczestnicy zdobyli nową wiedzę oraz nauczyli  się konkretnych uniwersalnych zachowań, które mogą wykorzystać w przyszłości zarówno w pracy jak i życiu codziennym. Do takich umiejętności należą m.in.: autoprezentacja, praca zespołowa, komunikacja interpersonalna, motywowanie, zarządzanie, organizowanie pracy i czasu. Szkolenie pomogło między innymi  wszystkim osobom, które mają niską samoocenę, nabrać pewności siebie a co za tym idzie odważyć się podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Biorąc pod uwag dynamikę rynku pracy szkolenie z całą pewnością w dużej części przyniosło wymierne korzyści  zarówno dla uczestników jak i ich pracodawców. Umiejętności interpersonalne nabyte w czasie szkoleń są kompetencjami uniwersalnym, które można wykorzystać zarówno na gruncie prywatnym jak i zawodowym.

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!