Tyczyn

W zeszły poniedziałek miało miejsce spotkanie klastra turystycznego

09 grudnia 2015
Na spotkaniu klastra turystycznego mikroregionu Dolina Strugu omawiano szereg tematów dotyczących realizacji Wieloaspektowego Programu Rozwoju "Sami Sobie" w mikroregionie Dolina Strugu

Na początku spotkania została poruszona tematyka związana planowanym ogłoszeniem naboru na przedsięwzięcia związane z turystyką. Część członków klastra, wyraziła swoje opinie i spostrzeżenia dotyczące planowanego naboru, dyskutowano na temat wydatków kwalifikowalnych, na które będą mogły być składane wnioski patrząc z perspektywy poprzedniego naboru. Ważnym elementem tej części spotkania było przedstawienie przez kierownika projektu, Pana Przemysława Grzebyka planowanego rozszerzenia działań kwalifikowalnych, które są na razie na etapie konsultacji.

Kolejnym tematem, który został poruszony na poniedziałkowym spotkaniu była kwestia związana z prowadzonymi działaniami certyfikacyjnymi, które w opinii członków klastra zwiększą atrakcyjność nie tylko gospodarstw agroturystycznych, ale także pozwolą na wykreowanie mikroregionu Doliny Strugu jako regionu atrakcyjnego między innymi pod względem turystycznym, wysokiej jakości produktów spożywczych, ekologicznych a także szeroko pojętego produktu lokalnego.

Uczestnicy spotkania otrzymywali także wydaną niedawno publikację „Agroturystyka Doliny Strugu”, która była inicjatywą członków klastra. Wszyscy członkowie zgodnie przyznawali, iż publikacja wykonana została w sposób nowoczesny z ładną szatą graficzną, profesjonalnie wykonanymi zdjęciami i na pewno będzie stanowić ciekawą pozycję dla gości ich gospodarstw agroturystycznych.

Zapytanie ofertowe nr 112

09.10.2018 14:28
Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe dotyczące wykonania projektu oraz wykonania inwestycji pod nazwą: Budowa ogrodniczych tuneli foliowych.

Szkolenia na instalatora systemów OZE

28.05.2018 12:13
Sieć Parków Energii Słonecznej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Błażowej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia na instalatora systemów OZE, w ramach projektu „Specjalista nowych technologii - instalator systemów OZE”.

Wesołych Świąt!

23.12.2017 09:31

Mikołajki 2017 i Błażowski Jarmark Bożonarodzeniowy

10.12.2017 08:00
Już 17 grudnia br. na Hali Sportowej w Błażowej odbędą Mikołajki 2017, połączone z Błażowskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym!

EKOGALA 2017

23.11.2017 12:08
Już 8 i 9 grudnia w G2A Arena CWK WP w Jasionce odbędą się XI Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.