Tyczyn

Wstępne koncepcje naboru na turystykę

18 stycznia 2016
Podczas grudniowego spotkania dyskutowano głównie na temat planowanych naborów wniosków o dofinansowanie na przedsięwzięcia związane z turystyką.

Tematem spotkania członków Klastra było przygotowanie się do naboru wniosków o dofinansowanie dla MŚP na projekty dotyczące przedsięwzięć związanych z turystyką. Wsparcie udzielane będzie ze środków szwajcarskich w ramach oszczędności z lat poprzednich. Podobnie jak w latach poprzednich o wsparcie ubiegać się mogą:

- właściciele gospodarstw agroturystycznych, posiadający gospodarstwo agroturystyczne na terenie Doliny Strugu, tj. jednej z następujących gmin: Błażowa, Chmielnik, Hyżne i Tyczyn;

-  MŚP prowadzący usługi turystyczne, którego inwestycja realizowana z dofinansowania jest zlokalizowana na terenie Doliny Strugu;

- rolnicy posiadający gospodarstwo rolne i adres stałego zameldowania na terenie Doliny Strugu zamierzający rozpocząć działalność agroturystyczną.

 

Środki w ramach udzielanych dotacji przyznawane będą w kwocie ok. 10 000,00 CHF. Będą mogły być przeznaczane na remont i adaptację pomieszczeń, zakup nowego wyposażenia oraz koszty promocji.

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!