Spotkanie klastra turystycznego

22 sierpnia 2016
Ostatnie spotkanie klastra turystycznego mikroregionu Dolina Strugu dotyczyło przygotowań do konferencji oraz wydaniu 2 publikacji.

Na spotkaniu został poruszony temat wydania dwóch publikacji. Pierwsza pod tytułem „Przetwórstwo warzyw i owoców” mieściłaby informację na temat przepisów na ekologicznie przyrządzane potraw, natomiast druga pod tytułem „ Przewodnik po Dolinie Strugu” dotyczyłaby przewodnika turystycznego, Doliniy Strugu. Na spotkaniu wymieniano się również doświadczeniami płynącymi z przyjmowania gości zagranicznych przybywających do gospodarstw agroturystycznych. Poruszono również temat nadchodzących wydarzeń m.in. Konferencji pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie. Bezpośrednio od Polskiego Rolnika”. Uczestnicy spotkania wyrażali pozytywne opinie na temat organizowanej konferencji, jednocześnie planując jej przebieg oraz przydzielali zakres obowiązków. 

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!