EKOGALA i Regionalia na spotkaniu klastrów

28 listopada 2016
W dniu 23 listopada w Tyczynie odbyło się kolejne spotkanie członków klastra turystycznego oraz producentów i przetwórców mikroregionu Dolina Strugu.

Tematem przewodnim spotkania był udział członków klastra na wydarzeniach promującym lokalne produkty żywnościowe, produkty ekologiczne oraz tradycyjne lokalne potrawy, których mogą zakosztować goście gospodarstw agroturystycznych Doliny Strugu. Wydarzeniami tymi są Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych EKOGALA (która odbędzie się w dniach 9-10 grudnia) oraz Podkarpackie Regionalia- 17 grudnia 2016. Członkowie klastra wyrazili także chęć uczestniczenia w warsztatach florystycznych z tworzenia stroików i ozdób bożonarodzeniowych organizowanych dla mieszkańców Doliny Strugu w dniu 3 grudnia. Na spotkaniu dyskutowano również o potrzebie publikacji lokalnych przepisów kulinarnych z terenu Doliny Strugu w formie książkowej oraz o przedsięwzięciu związanym z powstającą mapą Doliny Strugu.

 

   

Film promocyjny z Doliną Strugu w tle

02.10.2017 12:10
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu promocyjnego, który został wyemitowany w TVP Rzeszów.

Dom Zdrowia w Błażowej ofertą Urlopu Duchowego w Dolinie Strugu

15.09.2017 09:01
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Domu Zdrowia w Błażowej i skorzystania z wczasów zdrowotnych na terenie Doliny Strugu!

Rekordowa liczba pielgrzymów w Borku Starym

24.08.2017 09:59
W tegorocznych uroczystościach Wniebowzięcia NMP wzięła udział rekordowa liczba pielgrzymów i turystów.

Propozycje na aktywne lato!

01.06.2017 11:24
Szukasz pomysłu, jak aktywnie spędzić czas w Dolinie Strugu? My przypominamy i podpowiadamy!