Urlop duchowy

10 września 2014
Na czym polega idea urlopu duchowego.

W ramach programu przewiduje się utworzenie dwóch klastrów. Pierwszy z nich obejmował będzie :

-gospodarstwa agroturystyczne

 -instytucje urlopu duchowego

Utworzona struktura zajmowała się będzie koordynowaniem oferty „Urlopu duchowego”.  „Urlop duchowy” ma być nowym produktem turystycznym który odpowiadał będzie za promocje zdrowego, trzeźwego i szczęśliwego życia stylu życia świadomego człowieka naszych czasów. Oferta będzie bazować na opracowanym programie pobytu w Dolinie Strugu, zinwentaryzowanej i efektywnie wykorzystanie istniejącej infrastrukturze i zapleczu noclegowym, ścieżkach pieszych i rowerowych, interesujących atrakcji przyrodniczo-krajobrazowych. W ofertę „Urlopu duchowego” zaangażowane będą parafie, szkoły i inne współpracujące organizacje. Klaster turystyczny będzie kreował wizerunek Doliny Strugu jako miejsca, gdzie w czystym środowisku, zdrowo się odżywiając, można skupić się na sferze duchowej.

Najważniejsze cechy wyróżniające ofertę urlopu duchowego:

  • Zapewnienie wygodnego wypoczynku
  • Warunki pobytu powinny być zapewnione w taki sposób, by korzystający z pobytu mogli wypocząć w wyciszony, odprężający sposób
  • Stworzenie warunków dla oderwania od problemów , sytuacji stresujących i codziennych trosk.
  • Przedstawienie oferty na spędzenia czasu

Zapytanie ofertowe nr 112

09.10.2018 14:28
Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe dotyczące wykonania projektu oraz wykonania inwestycji pod nazwą: Budowa ogrodniczych tuneli foliowych.

Szkolenia na instalatora systemów OZE

28.05.2018 12:13
Sieć Parków Energii Słonecznej Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością w Błażowej serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia na instalatora systemów OZE, w ramach projektu „Specjalista nowych technologii - instalator systemów OZE”.

Wesołych Świąt!

23.12.2017 09:31

Mikołajki 2017 i Błażowski Jarmark Bożonarodzeniowy

10.12.2017 08:00
Już 17 grudnia br. na Hali Sportowej w Błażowej odbędą Mikołajki 2017, połączone z Błażowskim Jarmarkiem Bożonarodzeniowym!

EKOGALA 2017

23.11.2017 12:08
Już 8 i 9 grudnia w G2A Arena CWK WP w Jasionce odbędą się XI Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2017.